13:20
Про введення в дію пропускного режиму

 

ХЕРСОНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК № 14
ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ № 63

 

від «03» вересня 2018 р.                                                                                                                                                                      «Про організацію охорони, контрольно-пропускного
       режиму роботи в будівлях 
та на території д/с № 14»

Відповідно до частини першої  статті 22 Закону України «Про загальну середню освіту», абзацу першого статті 7 Закону України «Про дошкільну освіту», керуючись підпунктами 1, 2 пункту «а» статті 32  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенню виконавчого комітету Херсонської міської ради від 19.06.2018 № 204 та з  метою створення безпечних умов для вихованців, працівників закладів освіти, запобігання небезпечним ситуаціям,  проникненню сторонніх осіб, попередження можливих терористичних актів та інших протиправних дій стосовно працівників, вихованців дитячого садка

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Порядок пропускного режиму та правил відвідування Херсонського дитячого садка № 14 Херсонської міської ради (Додаток № 1).
2. Здійснювати охорону будівлі цілодобово: вдень – технічні та педагогічні працівники, вночі - сторожа з допомогою технічних засобів (телефон, дзвоник) та уразі надзвичайної ситуації – поліція охорони (кнопка виклику).
3. Визначити місце знаходження постів:

пост № 1 ( кабінет медичної сестри ) з 7.00 – 15.30 – медична сестра, з 15.30 – 17.00 – кухарі, з 17.00 - 7.00 - сторожа;

пост № 2 (будівля № 1, комора)  - 8.00-17.00 - завгосп.

пост № 3 (приміщення групи «Калинка») з 7.00 – 17.30- вихователь, помічник вихователя.

4. Визначити порядок роботи поста  згідно графіка робіт, обов'язків працівників відповідними інструкціями.

5. В цілях виключення перебування на території та у будівлі дитячого садка сторонніх осіб і запобігання несанкціонованого доступу встановити наступний порядок пропуску:

- дозволити цілодобовий доступ в будівлю дитячого садка посадовим особам, педагогічному складу та обслуговуючому персоналу;
- покласти на завгоспа Голіченко Н. Г. питання узгодження доступу осіб до дитячого садка, в'їзду транспортних засобів на територію;
- дозволити пропуск відвідувачів тільки за наявності у них документа, що посвідчує особу, після реєстрації відвідувачів.

6. Здійснювати ввезення (внесення) чи вивезення (винесення) майна дитячого садка з дозволу матеріально відповідальних посадових осіб закладу дошкільної освіти. Контроль за відповідністю внесеного (ввезеного), що виноситься (вивозиться) майна покласти на завгоспа Голіченко Н. Г.

7.Педагогічному та технічному персоналу:
прибувати на свої робочі місця за 15 хвилин до початку роботи. Безпосередньо перед початком робочого дня візуальним оглядом перевіряти місце проведення заняття, кабінетів на предмет безпечного стану, відсутності підозрілих та небезпечних для життя і здоров'я вихованців предметів і речовин.
8. Організувати перед початком кожного робочого дня проведення перевірок:
- безпеки території навколо будівлі дитячого садка,
- стану замків на дверях приміщень підвищенної небезпеки, комори і господарських приміщень;

 - безпечного утримання електрощитів та іншого спеціального обладнання;
- безпеки утримання місць проведення спільних заходів ( спортивних споруд, майданчиків на території закладу).

9. Проводити планові перевірки стану пропускного режиму, наявності та порядку ведення документації, стану та справності технічних засобів охорони, утримання запасних виходів не рідше одного разу на місяць; результати контролю заносити в журнал обліку перевірок стану пропускного режиму та технічних засобів охорони посадовими особами.

10. Відповідальними за належний стан та утримання будівлі призначити завгоспа, за групові приміщення –вихователів.
11. Відповідальним за вищевказані приміщення, будівлі та споруди:
- постійно контролювати їх безпечне утримання та експлуатацію встановленого обладнання;

- забезпечувати збереження майна та документації;
- дотримуватися встановленого режиму роботи дитячого садка;
- виконувати правила експлуатації, пожежної та електричної безпеки,
- своєчасно проводити прибирання та здачу під охорону;
- проводити евакуацію при отриманні інформації про пожежі або надзвичайної ситуації.

12. Завгоспу  :

12.1. Забезпечети зберігання запасних ключів від приміщень та електрощитової у спеціальному місці в приміщенні медичного кабінету.
12.2. Утримувати у справному, працездатному стані освітлення території, входів у будівлю, обладнаних майданчиків і всіх приміщень.
13. Контроль виконання наказу залишаю за собою.

 

Директор д/с № 14                                                                    О. В. Ляшенко

ПЕРЕГЛЯНУТИ Порядок пропускного режиму та правил відвідування Херсонського дитячого садка № 14 Херсонської міської ради /porjadok_organizaciji_kpr.docx
Переглядів: 94 | Додав: sagaidachnui38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar