УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Набір на 2018/2019 навчальний рік закінчився. Добір у вікові групи у разі вивільнення місць!

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДИТЯЧИЙ САДОК!

Наш дитячий садок заснований у 1947 році. Приміщення установи розраховано на 4 групи, проектна потужність 68 місць. Всі чотири групи мають власну назву:  «Сонечко», «Казочка», «Квіточка», «Калинка». 

    В кожній груповій кімнаті є музичний інструмент (піаніно), що дає можливість проводити музичні та фізкультурні заняття і свята у кожні групі окремо. Обладнання дитячих майданчиків яскраво оформлене, а на подвір’ї багато зелених насаджень та квітників, а в кожній віковій групі створені комфортні умови щодо забезпечення гармонійного всебічного розвитку дитини. Обладнано тематичні (національно-патріотичний, правовий, безпеки житєдіяльності, музичний) та сюжетно-рольові кточки.

    Всі педагоги мають вищу освіту. Виховання в дитячому садку відбувається за програмою «Дитина» з використанням інноваційних методик та передового педагогічного досвіду. Основним напрямком в роботі дитячого садка є збереження та зміцнення фізичного, духовного та психічного здоров’я дитини. Освітній прцес орієнтовано на особистість дитини, її творчий розвиток, формування життєвої компетентності. Функціонують гуртки на безоплатній основі: з театрального мистецтва, фізкультурно-оздоровчого напряму та з ручної праці.                                                                               

Херсонський дитячий садок № 14  Херсонської міської ради у своїй діяльності дитсадок керується законодавством України та чинними нормативно-правовими актами у галузі освіти.

Організація освітнього процесу здійснюється за програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина».

Спілкування та навчання, ведення ділової документації здійснюється українською  мовою.